نوسان تخت دستگاه

جزئیات محصول

نوسان تخت دستگاه معرفی فن آوری های پیشرفته disamatic تحقیق و توسعه از ماشین همراه با شرکت ما نزدیک به بیست سال تجربه در تولید راه اندازی انفجار جدید برای تمیز کردن تجهیزات انفجاری است. برای تعداد زیادی از ریخته گری کوچک، آهنگری، جوشکاری انفجار تمیز کردن تمیز می تواند. سطح مقعر محدب پوشش پرتابه > 95 درصد می تواند در دیدار با نیازهای مختلف مواد انفجار روند. دو قطعه کار سر مدل تمیز کردن 1500 کیلوگرم از قطعه کار سه سر مدل پرداخت پرداخت می تواند تمیز کردن قطعات 2500 کیلوگرم. PLC کنترل خودکار می تواند تحقق عملیات تولید مستمر. و در مقایسه با تولید بزرگ فولاد سنتی همه این گروه شات انفجار ماشین شیب و غلتک پنوماتیک، میزان شکست کم پایدار؛ به روز رسانی آخرین محصولات.

تجهیزات حمل دستگاه باز بالا از چند زاویه نوسان تخت، در اطراف آن محور طولی تا 120 درجه به نوسان به جلو و عقب. چند زاویه شکل تضمین می کند که ریخته گری گردش مالی پایدار. دستگاه انفجاری در مرتب در بالای ریخته گری است، اطمینان حاصل شود که طرد جریان انفجار می تواند تمام اقدام مستقیم در ریخته گری پرتاب شد. سپس بازگشت به صورت خودکار منتقل شده به بارگذاری موقعیت قبول اتهام، تخلیه چند زاویه چرخش تخت به باز کردن، زمانی که در تمیز ریخته گری به طریق ارتعاشی تخلیه. ماشین تمیز کردن Shotblast سری مزایای زیر است:

1 ساختار تخت نوسان غلبه بر کارت درام افقی و خزنده انفجاری ماشین قطع پیوند فلزی.

2 هیدرولیک خودکار بارگیری و تخلیه انتقال ارتعاش می تواند انجام به طور همزمان، بالا امن و قابل اعتماد، بهره وری.

3. منحصر به فرد چند زاویه تخت بدن طراحی قطعه کار را روی تخت نوسان نورد نگه داشته می توانید، در ساختار پیچیده ای از مخلوط ریخته گری انواع طرد می تواند تمیز.

5-دستگاه می توانید عملیات فقط متناوب، تمیز دسته های کوچک و متوسط در اعمال می شود; با توجه به ساختار منحصر به فرد خود آن می تواند به راحتی یکپارچه به خط تولید مداوم.

پارامترهای فنی

اتاق باز اندازه (عرض * ارتفاع) میلی متر 1000 x 300

حداکثر تمیز کردن طول قطعه (mm) 1000 و 10000

حداکثر از عناصر ساختاری (عرض × ارتفاع) mm 800 x 250

Rollgang طول (متر) 8

مصرفی (kw) 2.2

غلتک (میلی متر) فاصله 600

تعداد () 4 انفجاری ماشین

مقدار کل انفجار (kg/min) 4 x 180

کل قدرت توربین (کیلووات) 30

معراج 45t/h

گرد و غبار برداشتن فن مصرفی (kw) 7.5

حجم هوا (m3/h) 9900

تعداد فیلتر کارتریج (8)


پرس و جو