قطعات یدکی

جزئیات محصول

ما شات انفجار قطعات یدکی:

شرکت تولید انواع بهره وری بالا انفجار دستگاه کم کروم بالا، کروم در انواع چدنی ریخته گری فولاد, جعل آهن، چدن خاکستری و دیگر شات انفجار کوره قطعات یدکی.

ویژگی های کلیدی از قطعات انفجاری:

مواد بالا سایش قطعات بالا کروم بازیگران آهن فولاد و شدید. ما نیز با توجه به نیاز کاربر می توانیم تولید مقاومت در برابر خوردگی های غیر استاندارد، مقاومت در برابر حرارت و آلیاژهای مقاوم در برابر سایش.

شات انفجار قطعات یدکی چرخ انفجار

1). (مجموعه 8 nos) پره چرخ

2). پلیت سایش بالا

3). پایان سایش platess

4). کنترل قفس

محصولات اصلی ما:

محصولات اصلی ما ماشین آلات و تجهیزات برای پردازش فلز---شات بلاست بوجاری، شن و ماسه سندبلاست دستگاه تجهیزات ریخته گری قطعات فلزی مقاوم در برابر سایش، فن های سانتریفوژ فشار بالا، کارخانه ریخته گری تجهیزات تجهیزات حفاظت از محیط زیست گرد و غبار حذف اقتصادی کنترل عددی ماشین آلات، تجهیزات هوشمند پارکینگ و به زودی در.

انفجاری قطعات ماشین آلات

شرکت ما می تواند بالا کروم یدکی ضد سایش قطعات در انواع مختلف تجهيزات شامل پره چرخ پروانه پروانه مورد پروانه پره سر پروانه، محافظ صفحه، انفجاری استفاده می شود ارائه تختال و غيره. قطعات یدکی تجهیزات انفجاری دوره ای جایگزین می شوند. آنها نصب ماشین آلات شات انفجار کوره و peening ماشین آلات شات. ما بسیار خوشحال به ارائه قطعات یدکی برای شات انفجار و peening هستند. لطفا اجازه دهید ما اطلاعات دقیق را مورد ديگر انفجاری ماشین است که شما نیاز داشته باشد. ما می تواند به شما اطمینان کیفیت ثابت و وقت شناس تحویل و خدمات فنی. در همین حال، محصولات ما به برخی از کشورها صادر شده است و ما شهرت خوب از داخلی و خارج از کشور کردم.


پرس و جو