ربات Gripper

ربات Gripper
جزئیات محصول

DM ربات انفجار ماشین


نرم افزار

DM ربات انفجار ماشین طراحی شده است به طور خودکار تمیز موتور سیلندر، سیلندر پوشش، منیفولد، جعبه دنده و دیگر سخت به تمیز ریخته می تواند مورد استفاده قرار گیرد با دستگاه انفجار مفت یکی برای خام دیگر برای جزئیات بیشتر به اعمال بهترین تجهیزات بهره وری و بهبود کیفیت انفجار تمیز کردن تمیز کردن، کاهش زمان انفجار، رسیدن اتوماتیسم تمیز ریخته گری.


حالت های در حال اجرا

پس از ریخته گری وارد دستگاه بارگذاری منطقه که دستگاه انفجار کامل اتوماتیسم شروع دیابت ربات انفجار ماشین به ایستگاه تک و دو ایستگاه جدا می شود. دو ایستگاه های ربات گیره ریخته گری و سپس نوبت 180 درجه و سپس ریخته گری منطقه انفجار گری به طور خودکار چرخش در امتداد مرکز محور ربات می رسد و همچنین پاک ریخته گری با توجه به برنامه از پیش تعیین شده. سپس مقابل 180 درجه قرار تمیز ریخته گری به منطقه بارگذاری در شروع ریخته گری جدید تمیز کردن چرخه تبدیل شود.


ویژگی تجهیزات

بارگیری و تخلیه به طور کامل به طور خودکار کنترل

ربات بدون نیاز به هر گونه ویژه راه اندازی، می گیره انواع ابعاد و شکل ریخته و آنها را تمیز.

طراحی سطح بالا فضای ذخیره طرح

با تمام ماشین آلات به اتوماتیسم کامل.

کاهش کاهش بهترین انرژی و استفاده های عکاسی

طراحی ربات قابل برنامه ریزی برای رسیدن به تمیز کردن دقیق در مکان های خاص.


بالا کارایی و دقت انفجار چرخ

است انفجار چرخ معروف با کیفیت بالا و مصرف انرژی حداکثر انعطاف پذیری بالا است، چرخ می تواند چرخش در جهت های مختلف، کاربرد آن به درجه حداکثر گسترش میباشد. حجم تزریق را می توان در صفحه عملیات تنظیم شده است. ضربه مکانیکی پیش سرعت تا پس از آن همواره جریان حمل و نقل به چرخ انفجار این روش تضمین می کند موتور درایو بهترین استفاده از انرژی. مواد قطعات سایش بالا تضمین عمر طولانی از چرخ انفجار، طراحی منحصر به فرد باعث می شود قسمت در آسان و سریع به جا شود.

پرس و جو