مش کمربند انفجار ماشین

جزئیات محصول

سیم مش کمربند نوع تولید مستمر انفجاری ماشین به ارائه تولید بالا تمیز کردن قطعات و آلیاژهای مختلف طراحی شده اند. آنها ارائه یک راه حل مقرون به صرفه برای دسته ای برای تمیز کردن، دبوررینگ، رسوب، decoring و peening طیف گسترده ای از محصولات.

تجهیزات: سیم مش نقاله، سندبلاست اتاق انفجار چرخ ساینده سطل سیستم جدا کننده گرد و غبار جمع آوری، پانل کنترل دیجیتال و غیره.

طراحی و توالی عملیات

قطعات در سیم مش نقاله قرار می گیرد به طور مداوم از طریق هشتی ورودی تنگ ساینده به انفجار اتاق منتقل می کند.

تعیین مقدار و قرار دادن چرخ انفجار همراه با انفجار چرخ اسب بخار تمیز کردن ظرفیت ها و قابلیت های تولید ماشین. چرخ انفجار تضمین پوشش کامل و تمیز کردن از هر زاویه.

قطعات انفجار تمیز عبور از اتاق انفجار و سپس از طریق مجموعه ای از مهر و موم در راهرو رو خروج است.

سیم مش کمربند انفجاری ماشین است که عمدتا برای خودرو و هوا فضا راه آهن و دیگر ماشین صنعت ساخت، به ویژه مناسب برای سطح كستنجس آهن نازک دیواری یا ریخته گری آلومینیوم و دیگر قطعات کوچک استفاده می شود. آن می تواند مورد استفاده برای تأسیسات تقویت نقاط ضربه انفجار.

خالص کمربند انفجاری ماشین با سیستم نقاله خالص ایجاد به اتاق انفجار کوره بسته ارائه خواهد شد، آن را با استفاده از سرعت چرخش پروانه انفجار چرخ به طوری که برای رسیدن به تمیز کردن در نتیجه انفجار در سطح ایجاد, عکس. یک نوع از تجهیزات به شکل دیسک ریخته جعل، ساختار و غيره انفجاری است.

1. ساختار کمربند خالص خالص باشد؛ t سرعت پردازش کنترل فرکانس، یکنواخت تری شات انفجار بالاتر اثر آتش است

2 فولاد تسمه خالص سرباره پوست آسان به نشت، تابش گرما از قطعه کار است خیط است که می تواند دستیابی به تمیز کردن موثر ایجاد درجه حرارت بالا

3 عکس های دستگاه گردش مواد تصفیه سرریز کنترل کامل چند درجه پرده جدا و هسته های پلی استر مخصوص خط کمربند آسانسور برای رسیدن به جدایی و بازیافت عکس بالابر تصویب.

4 انفجار اتاق مجهز با پرده های بسته بندی چند لایه است که قادر به دیدار با نیاز متفاوت ایجاد می. گرد و غبار حذف سیستم با استفاده از ضربه انفجاری پشت گرگرفتگی کارتریج گرد و غبار جمع آوری نتیجه حذف گرد و غبار خوب است و عمر طولانی مدت است.

دستگاه انفجاری blet خالص عمدتا برای خودرو و هوا فضا راه آهن و دیگر ماشین صنعت ساخت، به ویژه مناسب برای سطح كستنجس آهن نازک دیواری یا ریخته گری آلومینیوم و دیگر قطعات کوچک استفاده می شود. آن می تواند مورد استفاده برای تأسیسات تقویت نقاط ضربه انفجار.

1-فولاد سیم مش چرخ مستمر بلستر عکاسی بسیار عالی برای همه جانبه و کامل و مستمر انفجار درمان مسطح و حجیم و بسیار پیچیده است.

2. با 4 یا 8 بالا قدرت انفجار چرخ سوار شده اطراف مسکن (شیب دار به صورت عمودی و افقی), همچنین ممکن است به درمان اجزای بسیار پیچیده، که "جیب" یا دشوار برای رسیدن به مناطق است.

3-کمربند مش سیم بسیار مقاوم به سایش، با تنظیم تنش بخش حمل و نقل را فراهم می کند.

4-هدایت ویژه کمربند را قادر می سازد توربین های پایین تر به انفجار تنها از طریق یک تسمه و موقعیت، که به معنی پوشش هر به حداقل نگه داشته است.

سیم مش کمربند نوع انفجار ماشین استفاده می کند

· Deflashing

· رسوب

· پروفایل

· اتمام سطح

مدلQWD60QWD80QWD100QWD120
عرض تسمه600 میلی متر800mm1000mm1200 میلی متر
سرعت انفجار0.5 متر 4 دقیقه0.5 متر 4 دقیقه0.5 متر 4 دقیقه0.5 متر 4 دقیقه
ظرفیت انفجاری4x120kg در دقیقه4x120kg در دقیقه4x180kg در دقیقه4x250kg در دقیقهپرس و جو