دستگاه انفجار لوله داخلی

جزئیات محصول

داخلی لوله انفجار دستگاه ترکیبی از دیوار بیرونی تمیز و فولاد تمیز کردن ماشین، با انفجار برای تمیز کردن سطح بیرونی لوله فولادی که اکسيد سطحی هستند خلاص کردن گلوله پرتاب داخل به سطح پاک است.

داخلی لوله انفجار ماشین برای دسته ای قبل از جوشکاری یا در سطح بیرونی آن مستمر انفجار درمان کاملا زنگ مقیاس و دیگر تری نقاشی متخصص در تمیز کردن ناحیه خط لوله است. پس از انفجار درمان تا برخی از زبری صاف سطح، افزایش چسبندگی پوشش و بهبود کیفیت سطحی و افزايش اثر است. عملکرد برتر خود را تمیز کردن به گذشته کار فشرده روش های سندبلاست و سیم برس منسوخ شده. در همین حال، انفجار کوره عملکرد نزدیک شدن هزینه های پایین تولید فولاد و تا حد زیادی بهبود بهره وری.

داخلی لوله انفجار ماشین با استفاده از فیلتر کارتریج سانتریفیوژ می توان سر با شیوه ای کنترل شده و مسیر پرتابه خارج پرداخت ساینده و گلوله در گردش بود. اندازه حلقه تنظیم شده برای لوله های با قطر متفاوت مناسب و آسان به جایگزین می شود. و دیگر سطح تمیز و قبل متفاوت است که هیچ واکنش شیمیایی در فرایند از انفجار فرایند تمیز کردن محیط زیست آلوده نمی کند. نصب دستگاه انفجاری فولاد ساده و کم هزینه، کوچک فضای اشغال شده، هیچ گودال و یا دیگر خطوط انتشار است. فولاد لوله داخلی دیوار شات انفجار ماشین به طور گسترده ای استفاده شده است برای gridding های فلزی لوله نفت، صنایع شیمیایی، برق قدرت. نوع ماشین آلات تمیز کردن خشک است. در فرایند تشکیل پردازش حمل و نقل و ذخیره سازی از قطعه کار, همیشه وجود داشته باشد پوشش اکسید زنگ سرباره گرد و غبار، روغن و دیگران در سطح. فولاد لوله شات انفجار ماشین سرعت انفجار را به اعتصاب و کاهش سطح قطعه کار در رسانه های خشک و غیر سیال و تمیز کردن هدف استفاده می کند.

پارامترهای فولاد لوله داخلی دیوار شات انفجار ماشین:

ما به شما توصیه خواهد شد دستگاه مناسب با توجه به قطعه کار و نیاز خود را.


دیوار داخلی دستگاه شات انفجار
پارامترقطر تمیز کردن سایز (میلی متر)تمیز کردن سرعت (m/min)اهداف
QGN10050-3001-4
QGN700325-7201-2
QGN1000720-10161-4
QGN15001016-15001-4پرس و جو