نوار فولادی مربع انفجار ماشین

جزئیات محصول

شمش ماشین انفجاری شرکت ما با توجه به اشکال مختلف از شکل ویژه مواد تحقیق و توسعه طراحی شمشیرهای تجهیزات آرایش حلقوی است و اطمینان از قطعه کار بدون تمیز کردن گوشه های مرده است.

شمش فولادی شات انفجار ماشین، ماشین انفجاری است استفاده سرعت چرخش چرخ به قطر 0.5 انفجار خواهد شد ~ 1.80 متر کروی یا بزرگتر و یا زاویه ای گلوله های با سرعت چرخش پره چرخ شات، شات را تا 75 ~ 100 m / s سرعت جهت پرتاب به سطح سیم یا میله، بسته به پرتابه انرژی جنبشی است برای نابود کردن و یا شکستن فولاد با سطح پوست اکسید ، زنگ و کثافت. دال فولادی شات انفجار ماشین، ماشین انفجاری است نوع غلتکی انفجاری غلتک ماشین از طریق نوع انفجاری ماشین برای پردازش فولاد و فولاد و لوله و لوله ساختار، و غیره، به طور گسترده ای استفاده می شود. با پیشرفت و توسعه جامعه در آهن و فولاد، کشتی سازی، فولاد و صنعت ساخت دیگر در تمام بخش های تمیز کردن قطعه کار روبرو هستند. جهت تولید قطعات با کیفیت بالا باید در هر فرایند درمان بعدی اطمینان از مواد کاملا رایگان از زنگ و پوسته پوسته شدن و رسوب بدون آلودگی است. مختلف کاربرد اثر انفجار روش درمان ایده آل است.

شمش ماشین انفجاری شرکت ما با توجه به اشکال مختلف از شکل ویژه مواد تحقیق و توسعه طراحی شمشیرهای تجهیزات آرایش حلقوی است و اطمینان از قطعه کار بدون تمیز کردن گوشه مرده است

نامدستگاه انفجار فولاد Bar、Squareدستگاه انفجار فولاد Bar、Squareدستگاه انفجار فولاد Bar、Square
مدلXQF100XQF200XQF400
عرض mm شمشMax100Max200Max400
تمیز کردن سرعت m/minMax60Max60Max60
تعداد انفجار چرخ مجموعه666
قدرت انفجار چرخ22-3022-3022-30


پرس و جو